Nasze przedszkole to nie tylko fundament zasad chrześcijańskich, świetna kadra i bogate zaplecze.
Chcemy, by szło z duchem czasu, wychodzimy więc naprzeciw nowym technologiom!

Zauważając, jak dzieci chętnie korzystają z urządzeń mobilnych, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie w starszych grupach zajęć z tabletami. Tablety dla naszych przedszkolaków wyposażone są w specjalną aplikację do nauki na kolejnych etapach roku (przed)szkolnego.

Zadania są całkowicie zgodne z podstawą programową, przygotowane profesjonalnie i szczegółowo przez Panią Faustynkę (więcej informacji). Stanowią świetne uzupełnienie pracy z podręcznikiem.

Przewodnikiem–towarzyszem nauki jest sympatyczny stworek Tablik, którego imię jest jednocześnie znakiem rozpoznawczym całego projektu. Wykorzystanie w przedszkolu tabletów jest innowacją na skalę kraju. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym podopiecznym nie tylko tradycyjne, znane i lubiane od lat, metody pracy, ale także zapewniamy im dostęp do nowoczesnych sposobów nauczania. Nauczania, które rozwija zdolności dzieci (rozwój manualny, trening konkretnych umiejętności, działanie na zmysły i wiele innych) i które staje się atrakcyjną przygodą. I oto przecież chodzi!